Kalush 2021

Digital EYP Ukraine Weekend

Fri, 16 April 2021 – Sat, 17 April 2021


Debates

AFET

Перші серед рівних: Враховуючи нерівність країн світу у доступі до вакцин проти Covid-19, яку політику має проводити ЄС для забезпечення всіх держав-учасниць достатньою кількістю вакцин, а також раціонального використання їх надлишків?

CULT

У напрямку нової культури вшанування: Наразі існує тенденція членів ЄС, яка полягає у популяризації лише позитивних аспектів своєї історії, не звертаючи при цьому увагу на помилки та трагічні події, які мали негативні наслідки на європейське суспільство. Як ЄС та його члени можуть сприяти вшануванню тих, хто постраждав від пригнічення, колонізації та злочинів проти людяності?

ENVI

Їжа для роздумів: Беручи до уваги вимоги “Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року”, які наступні кроки Держави-члени ЄС повинні зробити для популяризації ідеї відповідального споживання та зменшення кількості харчових відходів?

FEMM

Пандемія та гендерна рівність: За підрахунками Всесвітнього економічного форуму, через пандемію коронавірусу на подолання гендерної нерівності піде на 36 років більше, ніж вважалось раніше. Беручи до уваги Ціль сталого розвитку, що ставить своїм завданням забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей усіх жінок, як ЄС може посприяти її досягненню, враховуючи виклики, які ставить пандемія?

Points Made Summary

Voting Summary

Totals

Total Points:

Minutes Per Point:

Total Votes:

Total In Favour:

Total Against:

Total Abstentions:

Total Absent: